אני והשמחה

את השמחה שלי אני מטפחת כבר שנים. מהרגע שהבנתי ששמחה היא הבסיס עליו אני בונה את החיים הטובים שלי, בחרתי בשמחה כדרך חיים. באותו רגע בדיוק הבנתי ששמחה אינה מה שחשבתי.

שמחה היא דרך חיים

אני מניחה שגם את חושבת (כמו שאני חשבתי בעבר) ששמחה – קיימת או לא.  כלומר שמחה היא רגש ואני שמחה או עצובה, שמחה או לא. אחרי שנים של מחקר והעמקה הבנתי שכל מה שאני חושבת על שמחה הוא טעות. הבנתי ששמחה היא יסוד עמוק הקיים בתוכנו והיא בסיס לאיכות החיים. שמחה היא דרך חיים.

הבנתי גם ששמחה היא כמו שריר. צריך לאמן אותה, לטפח ולהתפתח איתה.
על מנת שהשמחה תגדל ותתעצם צריך לטפח ולפתח אותה. את יודעת מה מצב השריר שלך כשאת מתעמלת ומפתחת אותו – ומה מצב השריר כשאת מניחה לו להיות רפוי – בדיוק ככה השמחה. תטפחי אותה, תפתחי אותה – היא תגדל ותצמח. ככל שתאמני את השמחה תהיי מאומנת, מיומנת, חזקה, בעלת חוסן אישי ונפשי. בעובדה הזו נעוץ כל ההבדל בין מה שחשבתי בעבר ובין מה שאני יודעת עכשיו. בדיוק כמו שריר, שמחה מתפתחת. גדלה. מתעצמת. מתחזקת. בדיוק כמו שריר, צריך לעבוד בזה, להיות "על זה". אם את מצפה להיות שמחה או לא, תלוי באיך תקומי באותו יום או איך אחרים התייחסו אלייך באותו יום – את טועה. השמחה שלך תלויה אך ורק בך. תבחרי בה – היא תהיה לך. תזניחי אותה – היא תאבד לך אי שם, בנבכי התודעה שלך.

אני מציעה להסתכל על הדבר מהזווית החיובית – שמחה אפשר לטפח, לפתח, להעצים. השמחה מאד שמחה להיות בשבילך וכשאת "מתייחסת" אליה היא מיד משתפת פעולה ונוכחת כאן, בשבילך ואתך.
מה שאני בעצם רוצה לומר הוא שאם את בוחרת ורוצה להיות שמחה – ואני יוצאת מנקודת הנחה שכן, בטח! את יודעת כמה שמחה חשובה ומשמעותית לאיכות חייך ואת רוצה לבחור בשמחה דעי, שהנושא דורש עבודה, התייחסות ותשומת לב. 

האמת, אני תוהה מה יש כאן להתלבט בכלל. מחקרים מוכיחים שוב ושוב שכשאת שמחה קל לך יותר, פשוט לך יותר, החיים טובים יותר. הריפוי מהיר יותר, החיים קלילים יותר. אז בפשטות, ובלי סיבוכים אני אומרת – עכשיו זה הזמן. אם את חולה או בריאה אם את בטוב או בסבל אם את מאושרת בחייך או לא.
זה בדיוק הזמן לבחור בשמחה, כל יום מחדש. 

ומה אני מציעה לך?

1. לבחור בשמחה שלך בשבילך.
2. להצטרף אלי לחדר האימונים שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את בוחרת בשמחה?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן