אנרגיית שמחת הלב

אנרגיית שמחת הלב היא אותה אנרגיה שמוליכה, מעודדת, מרחיבה ומשפרת את שמחת הלב שלנו. אנרגיית שמחת הלב נוכחת בכל, כל מה שצריך לעשות זה להניע אותה, לגרות אותה ולגרום לה להיות נוכחת ומשפיעה.

כשאת, כמוני, פוסעת במסע לשמחת הלב, בוחרת להיות יוצרת שמחה את מסכימה לקחת עלייך ולאמץ לחייך כלים פשוטים וזמינים להרחבת השמחה והטוב בחיים. למעשה אחד מהרווחים הכי משמעותיים היא ההבנה שיש המון אפשרויות, כלים פשוטים וזמינים. כשאת פותחת את הלב ומסכימה לשמוע, את מגלה, כמוני, את הכלים הפשוטים והטובים. השימוש באנרגיות הוא אחד הכלים הנפלאים והפשוטים שיש. 

 

שבעה כלים מעשיים

להתנעת אנרגיית שמחה של הלב

1. הסכמה. הסכימי להתמסר לרעיון שיש אנרגיות, והן ניתנות לניהול.
(גם אם זה נשמע לנו כמו סינית עתיקה.)

2. ניהול. צרי מתג דמיוני והפעילי אותו כשאת מבינה שהאנרגיה שלך נמוכה ולא תואמת את צרכייך. (ממש כמו מתג חשמלי עם עמעם. את מדליקה ומכוונת את מידת האנרגיה שמתאימה לך ולצרכייך כרגע.)

3. שינוי ושיפור. כשאת נכנסת לחדר, בית או מרחב אחר ומרגישה את האנרגיה של שמחה של הלב ירודה, תנשמי רגע, תדליקי את המתג ותני לאנרגיית שמחת הלב להתרחב ולחלחל סביבך. אחר כך יגידו עלייך – כמה שמחה היא מביאה. תאמיני לי, אני מכירה את זה היטב.

4. אינטואיציה. את האנרגיות מרגישים באינטואיציה, במה שקראנו פעם החוש השישי. תאמיני לעצמך ותרגלי שימוש באינטואיציה. ככל שתביני שהאינטואיציה היא קלה לשימוש, ככה תביני ותקבלי שהאנרגיות נוכחות. או כמו שאני הרגשתי שסוף סוף מישהו מבין אותי. כי את האנרגיות קלטתי הרבה לפני שידעתי להבין אותן.

4. עיצוב שמח. שלבי ברחבי המרחב צבעים, מילים, מרקמים, מלאכות יד – אלו הם הגורמים היוצרים עיצוב שמח. אצלי תמצאי המון מוצרי יוצרי שמחה שיתמכו ברצון שלך ליצור עיצוב שמח. עשי לך סימן ואות.

6. תמונת אנרגיית שמחה של הלב. פועלת כמתג. כשאת תולה את התמונה מול עינייך את לעולם לא שוכחת את האפשרות שלך להיות, לבחור ולפזר את אנרגיית השמחה של הלב. להזמנה, כאן

7. שגרירה של שמחה. כשאת בוחרת לפזר את אנרגיית השמחה, את הופכת להיות מנהיגה ל שמחה, את לוקחת אחריות על מצב הצבירה של כולנו, יוצרת מרחב שמח. למעננו ולמען הדורות הבאים. תודה לך.

אנרגיית שמחה של הלב

שמחה של הלב היא אנרגיה מיטיבה, מרחיבה ומפעילה את השמחה סביב. היא נוכחת אצלנו ובסביבתנו. כשאת בוחרת באנרגיית שמחה של הלב את בוחרת להעצים את הטוב שבך, להניח לקושי ולחיות בטוב של עצמך. את לא מבטלת את הקשיים, את פשוט מגבירה את הטוב שגובר, בעבורך. 

השמחה האותנטית שלך  גולשת מתוכך ומתוך הכרה וקרבה בינך ובין אמא אדמה. את צוהלת את חייך ונוכחת באנרגיה של פשטות, אהבה, הודיה ושמחה. את הופכת להיות יוצרת שמחה, שגרירה של שמחה והשראה והופכת את העולם שלנו למקום שהרבה יותר נעים להיות בו. היי אמיצה, בחרי בשמחה של הלב שלך. היא מחכה לך.

מוצרים שמעודדים את הרחבת

אנרגיית שמחה של הלב

1. התמונה שהיא קוד של האנרגיה. את תולה אותה במרחב שלך ומשתמשת בה כמתג להפעלת שמחה של הלב. להזמנה, כאן

2. תליון של אנרגיית שמחה של הלב. להזמנה, דברי איתי 052-2948487

למען השמחה שלי, אני סורגת

כל יום. החל מימי הסרטן הלא עליזים שלי אני סורגת. כל יום, יום יום. למדתי שסריגה משמחת אותי מאד מאד! אם גם אותך, את מוזמנת להצטרף אלי למועדון הסריגה בבנימינה. כל הפרטים, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן