פשוט, להיות

פשוט, להיות. אז למה זה כל כך מסובך? להיות פשוט. פשוט להיות. באופן אישי אני מרגישה שבימים אלו של אחרי קורונה, זו הקריאה הכי גדולה עבורנו באנושות. להיות פשוט.

אז למה אנחנו כל כך מתקשים לאחוז בחוויה הזו של הפשטות, ממשיכים לרצות עוד ועוד להעמיס על החיים שלנו כל כך הרבה מיותר ? מה בוער לנו שם בפנים שלא מאפשר לנו להיות, פשוט. פשוט, להיות?

~~~
בזמן קורונה, שהיה זמן הזוי שנכפה עלינו, (אני לא שוכחת שאנשים פגשו סבל גדול) אנשים שפגשתי בדרך דיברו על המפגש המפתיע עם עצמם, עם הילדים שלהם, המשפחה. ואז, נגמר הסגר, יצאנו לחיים ונוצר מן כאוס חיים משוגע. הכבישים, קטסטרופה, הכל מלא, צפוף, עמוס.
ואני בתחושה שהצפיפות והעומס האלו הם מסמלים את העומס והצפיפות אצלנו בתודעה. צפיפות ועומס שיוצרים לחץ שהוא, הוא הגורם הכי בוטה לכל הקשיים שלנו בזמן הזה.

אצלי הקריאה להיות פשוט, להיות פשוטה היא קריאה פנימית חזקה. אני עוד לא יודעת מה היא אומרת לי אבל אני יודעת שיש לי שיחה חדשה, עמוק בתודעה למצוא את הפשטות שלי שהיא בעצם בעצם מקור האושר שלי. ככל שאני חוקרת את התודעה שלי אני יודעת שהפשטות היא חלק מהלך הרוח, מעומק השמחה שלי, האושר שלי כאשה, כאדם.

אז למה זה בכל זאת, מסובך להיות פשוט? תסתכלו סביבנו. כמה מיותר יש. כמה עומס. זה כבר לא שפע. זה הרבה יותר מדי מהכל. יש לנו כל כך הרבה ואנחנו רוצים עוד ועוד. ישבתי עם אישה בת 90, דיברנו על הילדות שלה לעומת הילדות של הילדים היום. איזה פער. אני לא שופטת, לא אומרת מתי יותר טוב רק אומרת, הגזמנו. בואו נתקן. בואו נעצור ונחזור אל הפשטות שלנו שהיא חלק מהותי מכל מי שאנחנו.
אין בי ביקורת, זה לא מתפקידי. יש בי געגוע והבנה שזה הזמן לבחור בה, בפשטותנו. בעומק מהותנו. לנקות את המיותר ולהיות במהות הפשוטה שלנו שהיא כל כך יפה, כל כך זוהרת.
 איך עושים את זה בפועל? חוקרים את עצמנו. במשימה מפשטות אלייך תמצאי את הדרך לחקור את פשטותך. פשטות, כמו כל דבר היא סובייקטיבית. מה שפשוט עבורך מעמיס על אחרת. פשטות היא לא שרוואל לבן ואוהל על הים. פשטות יכולה להיות עשויה מיהלום ורכב יוקרה. פשטות היא מהות, קרבה, כנות ואומץ. להיות, פשוט. 
עבורי להיות פשוטה זו פתיחות וישירות. ביני וביני, ביני לאדמה, ביני לאנשים, ביני למזון שלי, ביני לאהבה שלי, ביני ליצירה שלי, ביני ללקוחות שלי. הפשטות שלי היא חגיגה עבורי.

ומה היא עבורך? הגיע זמן לחקור אותה ולמצוא אותה.

משימה מלהיות פשוט אלייך

שבי רגע עם עצמך, תפתחי מחברת ותעני באופן ספונטאני עם עצמך: מה היא פשטות בשבילך? מה זה "להיות פשוטה" באופן מעשי עבורך? מה מקרב אותך אלייך?
תכתבי ספונטני, בלי לשפוט. תני למילים להדהד בך. 

להזמנת תמונה - סבלנות

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית עוצמת הנשים החכמות כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן