עוצמה

העוצמה שלך היא הכח שלך, מה שהופך אותך לבעלת כח על. העוצמה שלך יכולה להיות שקטה, לנבוע מהשקט שלך או ממשהו שאת יודעת לעשות היטב. מה שבטוח הוא שאת בעלת עוצמה ייחודית לך, תשתמשי בה.

הפוסט כתוב, גם מוקלט. מוזמנת להקשיב אם יותר נח לך.

העוצמה שלך היא את. היא היכולת שלך להיות טובה במשהו יחיד ומיוחד, משהו שהוא רק שלך. המשהו הייחודי הזה שאת יודעת. אולי זו היכולת שלך לזהות מצבים, אולי זו היכולת שלך לרקוד, אולי זו היכולת שלך לזהות את המסעדה הכי טובה. אולי את סופר חברה? אולי את מנקה מצויין והריח שנשאר אחרייך הוא נדיר? אין היררכיה לעוצמות. כולן טובות. כולן שוות. הדבר היחיד שחשוב הוא שתהיי מודעת לעוצמה שלך. לסופר פאוור שלך. Super power שאת.

מתי העוצמה שלך נחשפת?  מאז ומתמיד. לפעמים זו תכונה שלך שאת נלחמת בה או מדברת איתה, לא תמיד יפה. אני יודעת שבפרוייקט הגמר שלי נפרדתי מהצבעוניות שהיא לגמרי ה סופר פאוור שלי. אמרתי שבטח מעכשיו, כמעצבת בתעשייה אני לא אזדקק יותר לצבעים. ברור שזה לא היה נכון. הצבעים ממשיכים להיות העוצמה שלי. העוצמה שלנו איתנו כל הזמן אבל מתפרצת – כשמאד קשה לנו ואנחנו עוברות אתגר קושי רציני ואז העוצמה פשוט יוצאת ולא מבקשת רשות. 

למה חשוב שנכיר את העוצמה שלנו? מכמה סיבות. אחת, שאם אנחנו מכירות את העוצמה שלנו אנחנו מכירות את עצמנו. שתיים, כי באמצעות העוצמה שלנו אנחנו מתגברות על קשיים. אני, כשקשה לי, אני יוצרת. זו סופר פאוור נוספת שלי. שלישית, כי לפעמים אנחנו כל כך לא מעריכות את עצמנו, לוקחות את כל היכולות לנו כמובן מאליו. אז מספיק. כולנו סופר וומן, גל גדות, נשים ביוניות עם כוחות על. הגיע זמן שנתחבר לזה ונחיה ככה. סופר וומן עם כוחות על. לא פחות!

האם יש לנו רק עוצמה אחת? מה פתאום! בכולנו כל כך הרבה יכולות. אבל, יש את ה- עוצמה. אולי כמה כאלו אבל מעט. העוצמה הזו, הסופר כח שלנו היא צריכה להיות הוויז שלנו. ככל שנחיה אותה, נהיה מאושרות ושמחות. אז תפתחו את האוזניים של הלב ותקשיבו לעוצמה שלכן. לסופר כח שאתן.

אגב, הסופר כח שלנו זה ללא מאמץ. כשאנחנו בכח העל שלנו – אנחנו לא מתאמצות כי זו הזהות שלנו, זה מי שאנחנו. זה היופי בעוצמה שלנו. היא גם סופר כח וגם, בקלות ובפשטות.

משימה מהעוצמה

העוצמה שלך מבקשת ממך לזהות אותה, להכיר אותה ולתת לה שם. הגיע הזמן, לא?  את מוזמנת לזהות את הסופר כח שלך, את העוצמה האמיתית שלך ולהבין כמה את מרשה לעצמך להיות היא, להשתמש בה. אם הסופר כח שלך בווליום נמוך, נא להגביר! מוזמנת לשתף אותנו.

התמונות של Dalia be happy הן מילים יוצרות מציאות. כשאת תולה אותן לנגד עינייך את מאפשרת למילה, לאנרגיה להיות איתך וסביבך ולהגשים אותם סביבך. לבחירת קולג', מוזמנת לכאן (לחצי על המילה)

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן