אומץ (או פחד?)

כשאני בוחרת מילה לכתוב עליה המילה מתרוצצת לי בראש כמה ימים. חשבתי לעצמי שהרבה זמן לא נדרשתי להיות אמיצה. בשבוע שעבר שגיליתי ארגז עם ג'וקים וכמעט עזבתי את הבית. לא הפעלתי את האומץ פשוט העוזרת טיפלה בסוגיה. כן ג'וקים עושים לי את זה, ביג טיים. אני מאבדת את זה בנוכחותם ולא, לא מצליחה להתגבר על הפחד. חוזרת לעצמי ולאומץ. חוזרת לעובדה שאני לא מרגישה שאני נדרשת לאומץ לאחרונה. ואז חשבתי לעצמי שעצם היותי בשגרת יומי, מפתחת ונצמדת לשמחת ליבי, יוצרת ועושה, כותבת כנראה שצריך מספיק אומץ להיות. פשוט להיות. כנראה האומץ הוא חלק ממני. ובכל זאת. אני, אמשיך לחשוב עליו, על האומץ ועל מערכת היחסים שלי איתו. ובינתיים אני רוצה להעניק לנו את המילה אומץ להתחלה שבוע.

אומץ זו היכולת שלך לנקות את הפחד, לגבור עליו ולהמשיך. הפחד הוא חלק מהחיים, חלק מתהליך של התפתחות והאומץ מגיע כדי לעזור לך לבחור: להאמין לפחד או להאמין לך. לפעמים צריך עזרה חיצונית כדי לעורר את האומץ אבל זו אנרגיה שתמיד לטובתך, תמיד בעדך. את יכולה להזמין את האומץ ולבקש ממנו להיות זמין עבורך. בכל רגע וזמן. 

הרי מי המציא את הפחד?

את. כדי להגן על עצמך. אני לא אומרת את זה בשיפוטיות אלה כעובדה. מסיבותייך המוצדקות. אז מי יביא את האומץ? את. ואז, צעד אחר צעד את מגדילה את האומץ והופכת אותו לגדול יותר מהפחד. זה רגע מכונן. את מבינה, אין צורך לבטל את הפחד. את יכולה פשוט, להגדיל את האומץ. אני בטוחה שעברת  אי אלה אירועים שבהם לא הייתה לך ברירה או פשוט בחרת להגביר את האומץ, לגבור על הפחד.

זה בסדר לפחד. פחד הוא מנגנון טבעי שקיים בך, גם בי. זה בסדר ואפשרי לגבור עליו. לפעמים בכוחות עצמך, לפעמים תפני לעזרה. העיקר שתדעי שזה אפשרי. שאי שם בקצה האופק מחכה לך האפשרות הזו, לגבור על הפחד. כי יש בך את האומץ. יש לך אומץ. 

האומץ שלך, כמו הרבה אנרגיות טובות מצוי בך. את צריכה להסכים להשתמש בו, להעיר אותו. הוא זמין, הוא פעלתן והוא מאד אוהב שמבקשים ממנו להשתתף בחוויה.

אני אישה פחדנית מאד ואמיצה מאד. לא תמיד הפחד הוא מודע. לפעמים אני, כמוך מתחמקת  מלעשות דברים שאני מאד רוצה ולא מבינה שבסך הכל אני מפחדת. הפחד הוא ממזר לא קטן ויכול להתחבא מתחת למערכת אינסופית של תירוצים. אמונות. ידע. שכל. מה שחשוב שתזכרי הוא שאיפה שיש פחד, יש גם אומץ. 

אז תני  לאומץ להגיע. את כבר לא ילדה, את סומכת על עצמך שתדעי לנהל. את הפחד ואת האומץ.

 תודה שהקשבת

משימה מאומץ אלייך

משהו אחד. תבחרי משהו אחד, ענין אחד שמסמל עבורך פחד. השבוע, תגייסי אומץ ותגברי עליו. מישהו שרצית לדבר איתו, פעולה שאת דוחה, משהו אחד, קטן או גדול – תבחרי. ספרי לי! בהצלחה!

כליום קורה משהו טוב | המסע לשמחת הלב

זה מסע של התעוררות, של התקרבות שלך אלייך. בכל חודש אני עוסקת בנושא אחר, את מוזמנת להיות חלק מקהילה הולכת וגדלה של נשים שגילו את שמחת הלב שלהן, את הצבעים שלהן ויצרו להן חיים טובים כפי שהן תוספות את החיים הטובים. תצטרפי אלינו. לוח הזמנים של החודש, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן