התמדה

הי לך, מה שלומך? את בטוב היום?
היום, אני מתרגשת, באמת לדבר התמדה. מילה שהיא לכאורה מעולם אחר אבל כשעוצרים להתבונן בה ובמה שהיא מביאה מגלים משמעות חשובה, פשוטה וזמינה. תכף נבין למה. בכל פעם שאני מעלה ומזכירה את ההתמדה אני באמת מרגישה התרגשות כי הרי ההתמדה היא מהות הת'כלס של כל דבר חדש שאנחנו רוצות להטמיע בנו. יום אחרי יום אחרי יום. התמדה היא ה- למידה, ההתפתחות, ההצלחה. בכל פעם שאני בוחרת לדבר על התמדה אני מתרגשת להבין כמה היא כבר נוכחת בנו, מתוקף היותנו וכמה זה אפשרי עבורנו להתמיד . אסביר.

אחד הקשיים הכי משמעותיים שלי זה להתמיד בתזונה מיטיבה עבורי. אני מחפשת את הדרך שלי כבר הרבה שנים ועדיין מתקשה למצוא. והנה מגיעה המילה התמדה ומזכירה לי לא להתייאש, שאני מתמידה מתוקף היותי ואז אני יודעת שהדרך תהיה ברורה לי. שאני אצלי כי הצלחה והתמדה כבר מוטבעות בי. 

מה זאת אומרת? בלבלתי אותך? הנה, את מומנת לקרוא על התמדה.

בתהליך הבחירה בשמחה כדרך חיים נדרשת ההתמדה.

זה לא תמיד קל, אני יודעת, אבל זו הדרך ליצור שינוי והרחבה של התודעה. כשאת רוצה להיות בכושר את מתאמנת כל יום, כשאת רוצה לרדת במשקל את בתפריט שלך כל יום ועוד שורה ארוכה של דברים שההתמדה יוצרת אותם כחלק ממך. וזה בעצם העניין כולו. בהתחלה את "מבצעת משימה" ומתאמנת עד שהדבר הופך להיות חלק ממך, חלק ממי שאת. כי כל יום קורה משהו טוב. לא לפעמים, לא יום כן יום לא. כל יום קורה משהו טוב.

להתמיד בהתמדה. יש ימים שכל כך קל לזרוק את הכל ולהגיד – זה לא בשבילי. או כל גרסה של המשפט הזה. לכן עליך לבחור בהתמדה כאנרגיה שמלווה אותך ולא מאפשרת לך לסגת. הידיעה שהתמדה יומיומית – היא זו שמאפשרת את השינוי, ההתפתחות המבוקשת עבורך. את רוצה לקחת אחריות על החיים שלך, את רוצה להיות אישה שמחה. על כן את מתמידה בתהליך.

בואי נבין מה זו התמדה ומאיפה אנחנו שואבים השראה לאנרגיה הזו.

היום אנחנו מעשיות

התמדה זו אנרגיה שכבר נוכחת בך. גם אם את חושבת על עצמך ש"אני לא מתמידה בכלום" זה לא נכון. את נושמת, את אוכלת, את קמה בבוקר, יוצאת לעבודה וכן הלאה. יש שורה של פעולות שגרתיות שאת מתמידה בהן. על כן היכולת הבסיסית להתמיד כבר קיימת בך. את לא צריכה לרכוש מיומנות את רק נדרשת להרחיב אותה.

התמדה זו אותה אנרגיה שגורמת לך לחזור על אותה פעולה שוב ושוב ושוב. 

אנחנו יצורים מתמידים. אנשים של שגרה.  כל מערכות הגוף שלנו מבוססות על יכולת התמדה כי הרי העצירה היא – את יודעת מה. מחלה או מוות. הלב שלנו וכל אברי הגוף שלנו הם מתמידי על. כל יום, יום יום. 

אז מי לא מתמידה, מי?

 

כל יום קורה משהו טוב זו חוויה של התמדה. יומיומית. אולי לפעמים זה נראה לך יותר מדי קשוח ותובעני אבל מניסיוני אני אומרת – התמדה יומיומית היא זו שמאפשרת. את ההשתנות הרצויה

אז אחרי שהבנת שכדי לחולל את השינוי הרצוי צריך להתמיד – או להיעזר באנרגיה של ההגשמה, אחרי שהבנת שהאנרגיה הזו קיימת בך מעצם היותך מה עוד נשאר – לעשות. גם בימים שקשה, גם בימים שמכביד, גם בימים שאת אומרת תעצרו את הכל אני רוצה לרדת את מתמידה. 

אני לקחתי על עצמי משימה להתמיד במשך שנה בכתיבת הפוסטים האלה של כל יום קורה משהו טוב. למען האמת כבר התחלתי המון פעמים אבל לא הצלחתי להתמיד שנה. בכל פעם מסיבה זו או אחרת נשברתי. בעיקר, האמת, כי התחשבנתי. הפעם, אני אומרת בקול רם, אני מתמידה שנה בכתיבת 6 פוסטים בשבוע. כי כל יום קורה משהו טוב.

אני מזמינה אותך להצטרף אלי ולהתמיד גם את בבחירה יומיומית – כי כל יום קורה משהו טוב. לפחות חמישה דברים.

תודה שהקשבת. 

משימה מהתמדה אלייך

השבוע תחליטי שאת מתמידה בכל יום קורה משהו טוב. 

קבעי שעה שטובה לך וכל יום רשמי חמישה דברים טובים שקרו לך. תוסיפי תודה.

בהצלחה!

 
מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

כליום קורה משהו טוב | המסע לשמחת הלב

זה מסע של התעוררות, של התקרבות שלך אלייך. בכל חודש אני עוסקת בנושא אחר, את מוזמנת להיות חלק מקהילה הולכת וגדלה של נשים שגילו את שמחת הלב שלהן, את הצבעים שלהן ויצרו להן חיים טובים כפי שהן תוספות את החיים הטובים. תצטרפי אלינו. לוח הזמנים חודש מרץ, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן