התמדה

התמדה. גם את אומרת לעצמך יותר מפעם אחת שאת לא מתמידה בשום דבר או משהו דומה? יש לי סוד לגלות לך. את כבר מתמידה. רוצה להבין?

את מוזמנת לקרוא או להקשיב

 התמדה זו אנרגיה שכבר נוכחת בך. את משתמשת בה בה כל הזמן. את נושמת? את קמה בבוקר? את אוכלת? הולכת לשירותים? עוד ועוד פעולות שאת מבצעת בהתמדה יומיומית. 

התמדה זו אנרגיה חשובה, משמעותית. את זקוקה לה למימוש שלך. היופי הוא שההתמדה כבר מצויה בך. את צריכה להבין את הנקודה ואז – להשתמש בהתמדה לעוד דברים.

התמדה זו אותה אנרגיה שגורמת לך לחזור על אותו דבר שוב ושוב ושוב. 

אנחנו יצורים מתמידים. אנשים של שגרה. גם אלה ששוברים כל שגרה פעם ביומיים. כל מערכות הגוף שלנו מבוססות על יכולת התמדה כי הרי העצירה היא – את יודעת מה. מחלה או מוות.

 

 

 

כל יום קורה משהו טוב זו חוויה של התמדה. יומיומית. אולי לפעמים זה נראה לך יותר מדי קשוח ותובעני אבל מנסיוני אני אומרת – התמדה יומיומית היא זו שמאפשרת. את ההשתנות הרצויה. 

אני בטוחה שבכמה תחומים בחייך ניסית אבל לא הצלחת להצמיד. אולי בתזונה, אולי אם ניסיתי להפסיק לעשן, או בהרגל אחר שאת רוצה לשנות. אכן, זה לא תמיד פשוט השינוי הזה. אני יודעת. הקושי שלי להתמיד בדיאטה טובה לאורך זמן הוא עובדה. אבל הפסקתי לעשן ואני מתמידה בזה. אני מתמידה בהליכות שאני יוצאת אליהן – משתדלת כל יום. אני מתמידה בספורט – צ'י קונג, מתמידה לכתוב כאן – כל יום, מתמידה לחיות עם בן זוגי כבר מלא שנים, מתמידה להיות אמא של הילדים שלי ויש עוד הרבה.

אני יודעת שאת לא פעם מלקה את עצמך ואומרת – אני לא מתמידה בכלום אבל האמת היא שגם אם את לא מצליחה להתמיד במשהו שאת רוצה – את מתמידה בהרבה דברים אחרים. אז תעצרי רגע, תנשמי עמוק. אולי זה הזמן לבדוק האם מה שאת בוחרת להתמיד בו – מתאים לך עכשיו? ייתכן שזה הזמן להיות סלחנית לעצמך, רכה וטובה ולזכור שאת סופר וומן, ספור מתמידה.

ההתמדה היא אנרגיה חשובה בדרך להשיג מטרה. העניין הוא כנראה שהגיע הזמן לבדוק את הבחירות שלנו – האם הן באמת לטובתנו. לראות את הדברים בהם את כן מצליחה להתמיד. לפעמים זה מתחיל נוקשה, קצת בכח ואז זה ממשיך ונהיה קל. בדיוק כמו הפסקת עישון או הליכה בשדות או כתיבה פה, כל יום. בחיי.

לסיכום זכרי. את מתמידה מעצם היותך. עכשיו, תשתמשי באנרגיה הזו שכבר פועמת בך, לטובתך.

 

משימה מהתמדה אלייך

משימה שבועית

– בחרי משהו אחד שחשוב לך להתמיד אתו.
– בדקי שאת אותנטית עם עצמך ואת באמת רוצה את זה!
– זכרי שיש בך את ההתמדה ואת יכולה להצליח.
– בהצלחה!

להזמנת תמונה - התמדה

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית המילים הטובות, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן