פשטות תקשור שבועי 15.1.2022

פשטות הפשטות. בואי רגע, תעשי לך כוס קפה או תה צמחים, גם כוס יין זה בסדר. שבי רגע בנחת, תנשמי עמוק. תרגעי. תנשמי עוד אחת. עמוק. תני לאוויר להכנס אלייך. שבי בשמש אם זה יום של חורף. במקום שנעים לך. אם את לא יכולה כרגע להגיע למקום כזה עיצמי את העיניים. תני לדמיון להוביל אותך. לאן את שואלת? זה עוד לא ברור? אלייך. כנסי לקצב אחר של חיים. את איתנו? מעולה. כי אנחנו, לגמרי איתך.

כי אנחנו רוצים לדבר איתך, שיחה מלב אל לב, כלומר מהלב שלך אלייך. אנחנו רוצים להיות את ולדבר איתך. מבלבל? לא נורא, תתמסרי לרגע. הרי את כבר יודעת שאנחנו כאן, בשבילך.

השאלה שהלב שלך רוצה לשאול אותך, בבקשה תעני בכנות – מה חסר לך? מה באמת חסר לך עכשיו. מה באמת חסר לך כדי להיות שלמה, אחידה, שמחה, מאושרת.

מה באמת חסר לך עכשיו? לאן את רצה? מה את רוצה להשיג?
הלב שלך שואל אותך שאלה בכנות. מה חסר לך עכשיו?

 

זו שאלה קצת נוקבת, זה נכון. והרעיון הוא לא להציק לך או להתעמת איתך. הרעיון הוא להתבונן יחד איתך במה חסר לך עכשיו. כי את מה שחסר לך – ראוי שתקבלי. השאלה היא מה את עושה בפועל כדי לאפשר לך את מה שחסר לך. כי, את יודעת, מה שחסר לך זמין עבורך. את צריכה להתכנס רגע, לנשום עמוק ולדעת, מה חסר לך עכשיו.

כי לפעמים הפער בין מה חשסר לך עכשיו באמת לבין מה שאת חושבת שחסר לך הוא גדול. את פשוט לא יודעת כי אף פעם לא שאלת. את עצמך. מה חסר לך עכשיו.

אז תעצרי רגע ותשאלי את עצמך את השאלה הפשוטה הזו. תשאלי, ותעני. וכשתדעי – לכי תשיגי את זה. לכי תמלאי את החסר. אל תחכי שמישהו אחר יעשה זאת עבורך. תעשי את זה הכי פשוט, הכי אותנטי והכי אפשרי.

אל תתחשבני עם הזמן. אולי זה יקח שבוע ואלי 20 שנה. אבל רק כשתדעי מה חסר לך עכשיו, תהיי זמינה למלא את החסר. 

 

ואל תשכחי שאנחנו כאן, באהבה גדולה, זמינים אלייך, מחכים לך. באהבה גדולה.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

תקשור אישי

אם את מרגישה שחסרות לך תשובות, שאת רוצה לדעת עוד דברים, אני מזמינה אותך לבקש ממני תקשור עבורך. את מוזמנת, בשמחה כל הפרטים, כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן