פשטות הקיום שעור 3

פשטות הקיום – שעור שלישי: 

למה כדאי לבחור בפשטות כדרך חיים \ מה מרכיב את הפשטות שלך

 

בכל סדנה שאני מעבירה, גם אם זו סדנה שכולן מקבלות את אותם חומרי הגלם, התוצאה תמיד שונה וזו עובדה שמדהימה אותי בכל פעם מחדש. זו עובדה שרק מחדדת עבורי את הרעיון שאנחנו דומות ושונות. שכל אחת מאיתנו חווה את החיים אחרת. כל אחת והפרשנות שלה. וזה מדהים אותי ומעורר השתאות ופליאה בכל פעם מחדש. 

* בתמונה: כולן קיבלו מחברות וחומרי גלם, כל אחת יצרה מחברת שונה לגמרי בתפיסה, בפרופורציות, בצבעוניות.*

ההבנה שלכל אחת פרשנות משלה למצב שנתה אאצלי את החיים. הרחיבה את הסובלנות והסבלנות שלי. כשאת נכנסת לחדר וחם לך תמיד תהיה זו שתגיד כמה קר, והפוך. אנחנו שונות, אחרות, סובייקטיביות, אנחנו סך החוויות שלנו מה שהופך את החיים למעניינים, מאד מעניינים. ההבנה הזו מאפשרת לי להציע לך לקחת את הנושא המדובר – פשטות ולבדוק מה הוא בשבילך, באופן אישי.

על זה מבוסס המסע שלנו. יש את המילה \ אנרגיה \ קוד ויש אותך. התהליך הוא תמיד את והמילה. את והשמחה. את והפשטות. יחד עם זאת בתהליך של בחירה והתקרבות שלך אלייך יש הבטחה. דברים שקורים כשיוצאות למסע – או כמו שאמר ד"ר סוס, כשיוצאים מגיעים למקומות נפלאים. כשיוצאות למסע בטבע מגיעות למקומות נהדרים, כשיוצאות למסע בתודעה מגיעות למקומות נהדרים.

היום אני רוצה לפזר הבטחות. היום אני רוצה לספר לך מה יקרה לך כשתבחרי בפשטות כדרך חיים

שמונה סיבות למה כדאי לך בפשטות הקיום כדרך חיים.

1.      תהיי קרובה אל עצמך.

כשאת בוחרת בפשטות, את מתקרבת אל עצמך. את מסירה את המיותר ונשארת את מולך. אגלה לך סוד: בתהליך ההתקרבות אל עצמך את מגלה עלייך דברים נהדרים. את קרובה אל עצמך, טובה אלייך. זה כיף גדול. אני מכירה אותך, את בטח אומרת – נו שוין מה כל כך נפלא בי. אני מבטיחה לך, תנסי, תדעי.

2.      מערכות היחסים שלך יהיו עוצמתיות ואטונתיות.

כשאת בוחרת בפשטות ומתוך ההתקרבות אלייך את מתקרבת גם לאחרים. את מקשיבה יותר, מתבוננת וקרובה. הקירבה מתעצמת עם התעצמות הפשטות. יחסים שחלמת עליהם הופכים להיות מציאות. אלו יכולות להיות מערכות יחסיםעם עצמך, ילדייך, משפחתך, חברות, חברים, עובדים, מנהלים ועוד. באותה מידה גם תדעי לוותר על מערכות יחסים שלא מיטיבות איתך. 

3.      את תכירי את עצמך ותדעי מה עושה לך טוב, מה לא.

לא אחת מצאתי את עצמי רודפת אחרי חלומות של אחרות ובטוחה שהם שלי. רק כשהגשמתי את החלומות הבנתי שהם בכלל לא שלי. בזבזתי המון זמן ואנרגיה ואולי כסף ובסוף, הייתי מתוסכלת ומאוכזבת. בתהליך של קרבה אל עצמי – ואת אל עצמך – אנחנו יודעות לבחור מה טוב עבורנו ומה הם החלומות המדוייקים שלנו. באותה מידה, כמובן, הרבה יותר קל להגשים אותם.

4.      תצליחי לאהוב מעומק הלב

אחחחח, אהבה. כמה כיף זה לאהוב. כמה קשה לאהוב כשעמוס, כשהעולם הרגשי מתעתע. כמה נעים לאהוב כשאני נקיה מעומס, כשהאנרגיה שלי רגועה, כשאני פשוט, אוהבת. את עצמי, את זולתי. אוהבת בלי כל הרעש מסביב.

5.      תחיי חיים מספקים וטובים כי תהיי מדוייקת אל עצמך

בתהליך של ההפשטה את יודעת מי את. את מבינה מי את ומה את ואת "על זה". את סומכת על עצמך שכשתרצי לשנות, פשוט תשני ואת פשוט עושה בעיקר את מה שעושה לך טוב. את מדוייקת אל עצמך, קל לך לבחור ועולם שלם פתוח עבורך, בשבילך. 

6.      כשתסכימי להיות את, פשוטה וברורה את תדעי מה את רוצה ותבואי לידי ביטוי

הרבה נשים חיות בהשתקה. אומרות דעות של אחרים. חיות חיים של אחרים. מפחדות להיות, לבטא את הכשרון. עמוסות בפחדים וחששות. זה לגיטימי וברור אבל. אם את מרגישה שהגיע זמן לבוא לידי ביטוי – לא משנה במה – תאמיני לעצמך. תזדקפי במקומך והשמיעי קולך. דברי בקול רם, צלול וברור. תמצאי את הדרך שלך – במקצוע, בתחביב, מול המשפחה, בן הזוג, חברות, ילדים ועופי על עצמך.
רק אומר לך שאם את רוצה לבוא לידי ביטוי כנראה גם העולם \ היקום מחכה לך. זה פשוט. אפשרי. עופי עלייך, בבקשה. 

7.      תזכי בהרבה זמן פנוי ורגוע.

עומס ופניות. הקשבה ורעש. התבוננות ובהיה. מילדות חינכו אותנו למהר, להזדרז, להשיג, להגיע. והנה כל הגוף שלך כמה לרגע של שקט. לזמן פנוי. ההווייה שלך מתגעגעת אליך. מתה להפגש איתך. אבל את בעומס, אין לך זמן. לימדו אותך שעומס = אני קיימת. כשאת מפשטת את חייך את מאפשרת לזמן פנוי להיות. כשתהיי בזמן הפנוי תביני כמה משמעות יש בו ותתמסרי אליו. אזהרת מסע: אין דרך חזרה. 
אצלי, הסרטן שינה את כל תפיסת העומס שלי, אספר על כך בהזדמנות אחרת.

8.      תזכי להעצים את האהבה העצמית שלך.

מסיבה שאני עוד לא הצלחתי להבין, סיבה אנושית ודי מסתורית לדעתי, רובנו מתקשות לאהוב את עצמנו. פשוט, לאהוב את עצמנו. כשאנחנו בפשטות, כשאנחנו מוותרות על הברברת, משתיקות את הקולות המרושעים שבראש שלנו, כשאנחנו פשוט, אוהבות את עצמנו – האהבה העצמית שלנו מתעצמת. וזו תמצית הריפוי העצמי כולו. ומפה, הדרך אל שמחת הלב פתוחה לרווחה.

ואיך זה קורה בפועל, איך את בוחרת בפשטות כדרך חיים?

פשוט, בוחרים. וברצינות. בחירה אנרגטית היא בחירה קצת שונה ממה שאת אולי מכירה. כשאנחנו בוחרים בדרך חיים מסויימת, כשאנחנו בוחרות בשינוי אנחנו בוחרות ומאפשרות לבחירה להיטמע בתוכנו. כן, אני יודעת שזה נשמע מוזר ולא ברור אבל בשלב הראשון אנחנו פשוט בוחרות. אחר כך לאט לאט ההטמעה מתרחשת. את מבצעת את המשימות שאני מזמינה אותך למלא ובסוף חודש של נושא, אנחנו מסכמות במדיטציה של הטמעה ותרגול מעשי.

רוחניות היא מאד מעשית. הדברים מתרחשים אחרת ממה שאנחנו מכירות כי האנרגיה מממשת עבורנו ואיתנו, באמצעות המילה שהיא קוד את ההתחדשות.

אלה תהליכים עמוקים, שמתרחשים רק בהסכמתנו, בקצב שלנו. תסמכי על התהליך, תסמכי עלייך, תסמכי עלי וזה יקרה לך.

מה היא פשטות הקיום בשבילך?

בשבוע שעבר קיבלת משימה שבועית – להבין מה היא פשטות הקיום עבורך. ממליצה לך לחזור אל המשימה ולבצע אותה. בהמשך השבוע נמשיך ונחקור עד שתדעי ותביני מה היא באמת, פשטות הקיום עבורך. פה תמצאי את המשימה 

במסע לשמחת הלב אנחנו עוברות דרך מילים שהן אנרגיות, קוד שיוצר אצלנו שינוי בזרימה וללא כאב. בכל חודש נושא אחר והחודש הזה אנחנו עוסקות בפשטות. כל הנושאים שכבר דיברנו נמצאים כאן (תלחצי על המילה)

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן