פשטות הקיום שעור 6

פשטות הקיום – שעור שישי – ההשראה הגדולה. כדי להבין את מהות הפשטות, כדי להמשיך ולחקור את העומק של הפשטות, אני יוצאת לטבע הפתוח. התמזל מזלי והטבע נוכח סביבי בשדות של בנימינה, שדות שיש להם בהחלט המון משמעות בתהליך ההתפתחות האישית שלי, החיבור העמוק שלי אלי והחיפוש שלי את פשטות הקיום. הטבע מאפשר לי, קודם כל, לפני הכל פשוט להיות ולכן אני בוחרת להיות בו, משתדלת להרבות. אני לא צריכה להתאמץ כדי להיות בטבע, אני פשוט נוכחת. וזה כל כך נעים.

בטבע הכל מתרחש. כל דבר וכל אחד יודע את התפקיד שלו. הכל במקומו. בטבע אני לומדת שיש יד מכוונת, אנרגיה קיומית שמאפשרת את כל ההתרחשות הזו. כשאני צועדת בשדות של בנימינה – שזה טבע אנושי כמובן, לצד ערוץ נחל ישראלי שמלא בחורף אחרי הגשמים וריק בקיץ אני מרגישה את זרימת המים בתוך הגוף שלי. אני רואה את הכרמים בשלכת, אני צופה בחיטה נובטת, גדלה, נאספת. אני רואה את הציפורים החכמות מגיעות לכל שלולית מים שנוצרת. אני מרגישה את השמש הנעימה של החורף ואת השמש הקשה של הקיץ. אני צועדת בשדות, לפעמים עוצרת. מאפשרת לי להרגיש. מבקשת להבין. מתבוננת, מקשיבה. לומדת.

ומה הטבע שלך? ממליצה לך מאד למצוא את הטבע היומיומי שלך. אנחנו חיות במדינה קטנה, הכל קרוב ואני בטוחה שגם אם את גרה בנוף עירוני את מוצאת טבע קרוב אלייך. תמצאי את הזמן הנכון ותהיי בו. תני לעצמך ללכת כמו ילדה שמגלה את העולם. תני לעצמך זמן להתבונן, להקשיב, להרגיש. תני למחשבות להציף אותך ואחר כך תאפשרי לרוח לקחת אותן . תעצרי מדי פעם, תשבי ותהני. פשוט תהני מהרגע. תמצאי את רגעי השקט שלך. בפשטות, בטח שבפשטות.

המסע לפשטות הקיום הוא בעצם, המסע שלך אלייך. בחודש ינואר אנחנו לומדות את האנרגיה – פשטות הקיום. כל הפוסטים והשיעורים בנושא, כאן 

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן