פשטות הקיום

פשטות הקיום. כשאת בהתפתחות, כשאת מתקדמת, כשאת, כמוני בעשור השישי, השביעי את מבינה שהעוצמה שלך בפשטות שלך. שהפשטות שלך היא היופי. ההסכמה להיות בה, בפשטות שלך, במי שאת זה זמן נעים של התקרבות שלך אלייך.

העולם שלנו, היקום, הקיום שלנו – כולו אנרגיות. זו עובדה פיזיקלית, לא עובדה רוחנית. זה המקום בו המדע והרוח נפגשים. הכל אנרגיה במידת צפיפות מגוונת. ככל שהחומר מגובש יותר האנרגיה בו צפופה ולהפך. אני מעצבת, אינני אשת מדע וההבנות שלי הן אינטואיטיביות. על כן אני מקבלת עלי את ההבנה הזו, שהכל אנרגיה באופן אינטואיטיבי.
פשטות הקיום היא אנרגיה. מצב תודעתי עמוק ורגוע. נוכחות שלווה שיש בה הכל. היא קיימת מעצם היותך כאן ועכשיו. זו נוכחות בה את שלמה ומושלמת כמות שאת והיא באה לידי ביטוי בלב הפועם שלך. את בסנכרון מלא עם פעימות הלב שלך ועם הפעימות הטובות של אמא אדמה שהיא המנחה הגדולה שלך תמיד ובפשטות הקיום בעיקר.

פשטותנו איננה תלויה בדבר. יש הנחה שמראה, נראות וחומרי גלם מסוימים הם "פשוטים" או שיש מראה ייחודי שמסמל את פשטות הקיום. אך האמת היא  שהיא יכולה להתקיים בכל מצב. אם את עשירה או ענייה, אם את עם יהלומים או נטולת תכשיטים. צבעוני או בגווני הלבן – קרם. המהות של פשטות הקיום היא הכנות שיש בנו כלפי עצמנו. 

אנרגיה טובה ומיטיבה - פשטות הקיום

פשטות הקיום היא אנרגיה טובה ומיטיבה מגיעה אחרי עבודת חקר והתפתחות שעשית עבורך ואת מכירה אותך, את יודעת מה את צריכה וכמה. זה מצב תודעתי של זיכוך עצמי ושהות בפשטות היפה שלך. אנרגיית פשטות הקיום מביאה אתה תחושה גדולה ומלאת עצמה של אושר והשלמה, של קיום כאן ועכשיו, נטול עיסוק אינסופי במה יהיה אחר כך. זו אנרגיה טובה ומומלצת מאד לכל מי שבוחר לחיות את היומיום שלו בהנאה, אהבה שמחה והגשמה.

משימה מפשטות הקיום

אם הגעת לשלב שאת מרגישה בשלה לחיים בפשטות הקיום, תזהי את הדברים המורכבים שאת עדיין אוחזת, מורכבות במערכות יחסים, מורכבות במחשבות. תזהי, תשחררי. את בשלה לכך. בהצלחה.

להזמנת תמונה - פשטות הקיום

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית התמונות של Dalia be happy לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן