פשטות הקיום

השבוע נכנסתי לסופר שכונתי באזור מגוריי, סופר של "הביוקר". סופר שופע, מלא כל טוב, ירקות, פירות, תבשילים, מוצרים ייחודיים. גן עדן של קניות. תוך כדי שוטטות והתלהבות חשבתי לעצמי שאנחנו חיים בתקופה של קונפליקט בלתי נגמר. מצד אחד כמה שפע! מצד שני מי צריך את כל זה. מצד אחד מדברים על יוקר מחייה בלתי נסבל מצד שני הסופר היוקרתי מלא וצפןף. מצד אחד מדבקות אדומות שמזהירות מיותר מדי נתרן וסוכר ומצד שני עגלות עמוסות קינוחים ממתקים ושוקולדים. מצד אחד כולם עושים ספורט ורוצים את הדיאטה הכי מצליחה ומצד שני שפע בלתי נגמר של אוכל מתוק. 

 

האם זה אפשרי עבורי לחיות בפשטות?

התבוננתי, לא שפטתי – הרי אני עצמי הייתי בסופר הזה כי רכשתי כמה רכישות. התבוננתי וחשבתי כמה הקונפליקט הזה מקשה עלינו לחיות חיים פשוטים ונוחים. כמה השפע מתעתע ומדגיש בפנינו את הצורך לבחור ולבחור. התבוננתי וחשבתי – מה עושים עם זה? כלומר מה אני עושה עם זה. הרי אני כבר לא ילדונת ובגילי המופלג (אני בת חמסה חמסה חמסה כלומר בת 55 וחצי) אני בהחלט מחפשת שקט, איזון. להשאיר את הקונפליקטים מאחורי ולחיות את הזמן הנותר בשלווה, באיזון בביטחון, בשקט. בפשטות. 

אני מרגישה זכות גדולה לחיות בתקופת השפע. יחד עם זאת את השפע כל כך מבלבל. למעשה אני מביאה אל ביתי, אל המקרר שלי אל הארוחות שלי, אל החיים שלי עומס ודברים מיותרים. דברים שאני לא צריכה ולא אצטרך. הרבה מיותר. בהחלט אפשר לראות את הנטייה הזו מהסופר השכונתי בכל תחומי החיים שלי, שלנו. כל כך הרבה מיותר. 

התור ארוך, אני ממשיכה להרהר. על השפע המבורך שמבלבל ויוצר כאוס בעולם הפנימי והחיצוני. חושבת, האם זה אפשרי עבורי לחיות פשטות, להיות פשטות או שנועדתי לחיות חיים עמוסים, מורכבים מלאים במיותר?

פשטות הקיום - אין יאוש בעולם

אותי זה קצת מייאש ואני מבינה שאני ממש מחפשת את הפשטות. יכול להיות שזה הגיל שמאפשר לי להרשות לעצמי, יכול להיות שמסע חיי מוביל אותי למן רגע כזה, רגע האמת (באופן מטאפורי כמובן) כך או כך אני מקשיבה לעצמי, מקשיבה למתרחש בליבי, בתודעתי ומבינה שזה רגע מעולה לחקור, לבדוק ולהבין, מה היא פשטות הלב שלי.

 מאחר ואני לא אוהבת ללכת לבד בדרכים הפתלתלות של החיים אני מזמינה אותך, להצטרף אלי לחודש הזה בו נחקור, נבדוק, נתנסה ונבין מה היא פשוטת הקיום שלי – כל אחת ופשטות הקיום שלה (כי זאת הבנתי מיד, אין פשטות קיום אחת, היא סובייקטיבית)

ברור לי שפשטות הקיום זו אנרגיה מרגשת, חשובה שמעוררת בי געגוע וכמיהה. אני רוצה לחוש את הפשטות הזו בכל יום, בכל רגע. אני רוצה לחיות אותה, אני רוצה לאכול ככה, לטייל ככה, להיות ככה. בפשטות.

אני מזמינה אותך להצטרף אלי! ולהבין, מה היא פשטות הקיום שלך. 

איפה זה מתרחש?

בעמוד הפייסבוק שלי, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן