אין כמוך

אין כמוך. את יודעת את זה. פשוט, אין עוד אחת כמוך. תצחקי, זה טוב. רק אל תשכחי. אין כמוך!

אין כמוך. את אחת יחידה ומיוחדת. מי שאת, מה שאת, איך שאת. אין כמוך. לטוב, לרע וללא נורא. אין כמוך. בתוך ליבך, עמוק בפנים את יודעת את זה.
~~~
אין כמוך. הגיע הזמן שתזקפי את הגב, תנשמי עמוק ותזכרי שאת, אין כמוך. את לא עוד אחת כמו, את לא אחת מסדרת הייצור. כי אין כמוך ויותר מזה – בלעדייך, אי אפשר. כי אין כמוך! פשוט, ככה. את כבר מחייכת, מאוהבת בך?

אין כמוך. את בילית את מירב חייך להיות כמו כולם. שילמת על זה מחיר לא פשוט. ועכשיו, הגיע זמן, זה ממש הרגע הנכון, להיות פשוט את. בלי "לדפוק חשבון" בלי לחשוב על מה יגידו? הגיע הזמן שבפשטות את בעצמך תביני – שאין כמוך!

אין כמוך. יכול להיות שכל חייך את לא מבינה למה אחרים לא מבינים, לא רואים ש- אין כמוך. אחזיר לך בשאלה – האם את שמה לב בעצמך?  ובשאלה שלי התשובה. כשתשימי לב בעצמך שאין כמוך, אחרים גם יבינו.

האנרגיה של אין כמוך (או אם בגוף ראשון אז – אין כמוני) זו אנרגיה מיטיבה עבורך. זו איננה תחושה של התנשאות או יהירות. נהפוך הוא. כשאת במלואך, זורחת מתוכך, את הכי צנועה שיש כי את יודעת את מלוא עוצמתך. משוחררת ממאבק או צורך להוכיח. את פשוט את. כי אין כמוך. אנרגיית האין כמוך היא אנרגיית החופש שלך אלייך. אני מבקשת ממך השבוע, אל תהססי לזכור. אין כמוך. את אחת, יחידה ומיוחדת.

משימה מאין כמוך אלייך

1. השבוע, בכל מיני הזדמנויות, כשאת נשאלת, או כשעולה ההזדמנות את מחייכת ואומרת בקול רם ובחיוך – ברור, כי אין כמוני! ככה, בקול רם ובלי בושה. כי פשוט, אין כמוך.
2. מעבירים את זה הלאה – את אומרת לאנשים סביבך  בהזדמנויות שונות – בטח, כי אין כמוך!
בהצלחה.

להזמנת תמונה - אין כמוך

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית הברכות הטובות, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה, העצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן