אחדות

אחדות  היא הידיעה שהפכת להיות אחת, את חד משמעית ויודעת בדיוק מה את צריכה, למה ואיך. אחדות היא אנרגיה חשובה להתפתחות האישית שלך ולהגשמה. 

אחדות. כשאת מתאחדת עם עצמך, את חד משמעית. לעצמך ולסביבה שלך. אולי את קצת נבהלת, לא רגילה להיות כל כך ברורה אבל הרגע הזה שאת מרגישה אחדות בין כל חלקייך הוא רגע משמעותי של ידיעה. 
~~~
רובנו חיים עם הקונפליקטים שלנו. אני מכירה את זה מעצמי. נותנת לקונפליקטים בחיי המון מקום. הם מייצגים מורכבות, שאלות, התלבטות. אני מכירה את רעיון המורכבות, ריבוי הדעות הפנימי, הקולות שבראש – והיום אני יכולה להגיד באופן חד משמעי שאלה גורמי עיכוב ובזבוז זמן.

תנסי לדמיין את עצמך נוסעת לתל אביב. את גרה , נגיד בבנימינה. כשאת מתחילה לנסוע את אומרת לעצמך. אפשר לנסוע גם דרך פתח תקווה. דרך ירושלים. בשביל מה בדיוק יצאתי מהבית. וכו.  וכל דיבור פנימי כזה את עוצרת, בודקת, מתלבטת. בלא בלא בלא. הדרך מתארכת, מסתבכת. את אולי מגיעה. אולי לא. 

תדמייני אותך נוסעת מבנימינה לתל אביב . עולה על הרכב, כביש 2, תל אביב. זהו. יצאת, היית אחידה עם עצמך, הגעת.

אחדות פנימית היא הידיעה החד משמעית – זה מה שאני רוצה \ צריכה \ עושה. עכשיו, ביצוע. אני חד משמעית עם עצמי, אני אחידה, נטולת התלבטויות. אחידה. כמו ראש חץ. כשאת אחידה את ברורה, נחושה, חד משמעית. מולך, מול היקום ומול מי שסביבך.

בפעם הבאה כשתרצי לומר לא על משהו שמבקשים ממך, תבחני את האחדות שלך. כשתרגישי אחידה, לא תצטרכי לצעוק את הלא שלך. פשוט תאמרי אותו באחידות, בחד משמעות.

רעיון האחדות, ככל שאת מגלגלת אותו יותר בראשך כך הוא ברור יותר. האחדות הפנימית שלך שווה לראש חץ. רק ככה אפשר להגיע. בדרך אפשר לטעות ולתקן, כמובן. 

האחדות מאחדת את כל החלקים שלך כדי להשיג את המטרה. זה לא משנה אם המטרה היא רוחנית, גשמית או רגשית. אם את רוצה להשיג עוד כסף, עבודה, בן זוג. כשאת אחידה עם עצמך את בדרך הנכונה.

האחדות בהירה. ברורה. חד משמעית. היא נובעת מהרצונות הכי עמוקים שלך, חוצה את כל הדיבורים ומניעה אותך לפעול את הפעולות הנכונות. כשהאנרגיה שלך כולה ממוקדת בדבר האחד הזה, כל היקום כולו מצטרף אלייך לשלמות של יצירה, עשייה והגשמה.

אחדות בין אנשים. קבוצה של אנשים זקוקה למטרה משותפת כדי להתאחד. פעם חשבתי שאחדות היא ברורה. אנחנו בני אדם על כן ביכולתנו להתאחד. היום אני חושבת קצת שונה. היום אני חושבת שרק כשנכיר בשוני בננו כאנשים, כחברה, כבעלי דעות נוכל לפתח מנגנונים להתגבר על השוני ולהיות באחדות לטובת מטרות משותפות. בדיוק אותה אנרגיה שמתרחשת אצלך, כשאת באחדות עם רצונותייך. 

איך מתרחשת אחדות? באמצעות החלטה. את מחליטה ומבינה שכדי להשיג את מה שאת רוצה – את צריכה להיות אחידה עם עצמך. לגייס את כל משאבי הרוח גוף נפש שלך ולהיות חד משמעית. לשדר ולהיות ברורה לעצמך. לא, לא אמרתי שזה קלי קלות. אבל בהחלט אני אומרת שזה אפשרי!זו מלאכה של הרוח גוף נפש שמייצרת שחרורים של פרדיגמות לטובת האחדות.

לי יש כמה נושאים שאני כבר רוצה שיקרו. אני מגייסת את האחדות שלי לטובתי. כשאני בודקת את עצמי אני מבחינה מיד בפיצול שיש במחשבתי – מחד –  אני רוצה. מאידך אני מבלבלת לעצמי את המוח למה אין סיכוי. למה זה קשה, כבר ניסיתי וכו. אז אני מגייסת את האחדות שלי – זה יקח לי כמה ימים – ויוצאת לדרך. איחלו לי בהצלחה!מבטיחה לעדכן אם הצלחתי.

משימה מאחדות אלייך

משימה שבועית

1. תבחרי נושא שאת מאד רוצה להצליח בו.
2. תרשמי את כל מה שעולה לך בראש כשאת בחווית הדרך אל היעד.

3. תתחילי להסיר את כל האמונות שמגבילות אותך. (אין סיכוי, כבר ניסיתי הכל, גם אימא שלי לא הצליחה וכו)

4. תפעלי למען איחוד ואחדות ותרגישי שאת כולך " ראש חץ" להשגת המטרה.

5. בהצלחה!

6. בכל פעם שאת מזהה ערעור באחדות שלך תבדקי – האם מופיע לך נושא חשוב או שזו הפרעה ותו לא.

להזמנת תמונה - אחדות

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית המילים הטובות, כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן