תקשור שבועי7-4-2022

טוב ורע. נעים וכואב. כאב ושמחה. 
איזו חוויה אתן מעדיפות? כשאתן בוחרות את בדרך כלל בוחרות חוויה שהיא נעימה. שתהיה טובה, משמחת, מרגשת. ומה עם לא? וכשהחוויה היא מכאיבה? 
האם היא מיותרת? או פחות חשובה.

תתבונני רגע במציאות חייך ושימי לב. מה משמעות החוויות ה"רעות" או ה"שליליות" בחייך. טוב ורע. נעים וכואב. שחור לבן. מי שקבע שהטוב, הוא טוב והרע הוא רע? רק העיניים של המתבונן.

אנחונ לא מצפים מכן לעלוץ כשהתבסרתן שחליתן במחלה קשה. או נפלתן ושברתן את הרגל. או כשכל דבר "שלילי" מתרחש. אבל, בפרספקטיבה של זמן, החוויה הזו השלילית הופכת להיות משמעותית, בעלת עוצמה, משנה חיים. אז האם היא חוויה טובה?

אנחנו מבינים שהמסר היום הוא לא פשוט. ויחד עם זאת חשוב לנו להביא אותו. אתן נשים מנוסות, חכמות, עברתן דבר או שניים בחיים שלכן. 

המהות היא פשוטה. החיים , גלגול חיים נושא בתוכו חוויות. אתן, בנות אנוש ממהרות לתת להן שמות. טוב ורע. אבל המציאות היא קצת יותר מורכבת ומתוחכמת.

כי לפעמים חוויה שנתפסת כנוראה במסלול של חיים היא הדבר הכי טוב שקרה. כל עצירה, שנכפית עליכן יוצרת שינוי. פניה מפתיעה. כלומר החוויה ה "רעה" הביאה איתה באמתחתא המון חוויות טובות, שינויים הכרחיים.

אתן בנות אנוש. אנחנו לא מצפים שתעלזו לנוכח הודעה קשה. אנחנו רק מבקשים שתדעו, שכל חבטה, קושי, תאונה, פרידה, סכסוך, ניתוק, קושי. יביאו איתם גם בשורה טובה.

אנחנו יודעים שאולי זה לא פשוט לעכל ועל כן נסיים ונבקש שתתבוננו על החיים שלכן, תתבוננו על הקשיים הכי גדולים שעברתן ותנסו לבדוק – האם יצא לכן טוב מזה? האם צמחתם, התפתחתם, השתניתם שינוי שלא היה קורה בלי.

אל תזמנו קושי. תלמדו להקשיב לסימנים הקטנים. ללחישות. 
תמשיכו לחוות את כל מה שבא כמו שהוא בא. תרגישו את מה שאתן מרגישות.
רק תזכרו שמעבר לחוויה האנושית, מתחולל פה עוד משהו. 

תנשמו עמוק. אנחנו אוהבים אתכן. ההדרכה. 

 

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

תקשור אישי

אם את מרגישה שחסרות לך תשובות, שאת רוצה לדעת עוד דברים, אני מזמינה אותך לבקש ממני תקשור עבורך. את מוזמנת, בשמחה כל הפרטים, כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן